"...musisz patrzeć na swojego pacjenta tak, żeby zrozumieć jakim jest człowiekiem - później postępuj z nim tak, żeby pasowało to do jego problemu, problemu jedynego w swoim rodzaju."

Milton H. Erickson

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką rekomendowaną przez Polski Instytut Ericksonowski.

Ukończyłam 4,5 - letni Kursu Psychoterapii, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz całościowe szkolenie psychoterapeutyczne Curriculum w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.
Stale podnoszę umiejętności terapeutyczne uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach polskich oraz zagranicznych specjalistów m.in.: Lęk i depresja, Jeffrey K. Zeig, Łódź (2008), Techniki zwiększające skuteczność terapii, Jeffrey K. Zeig, Kraków (2014), V Europejski Kongres Ericksonowski Hypnosis and Psychotherapy, Kraków (2014).

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Od 2009 roku związana jestem z Ośrodkiem Psychoterapii przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.

Współpracuję z Ośrodkiem Psychoterapii i Psychoedukacji Capra w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam także pracując jako psycholog z osobami leczącymi niepłodność w Klinice Rozrodczości i Andrologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Centrum Psychoterapii i Neuropsychologii Tredo w Warszawie, współpracując z placówkami służby zdrowia oraz od 2006 roku w praktyce prywatnej.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W pracy stosuję standardy zawodowe wyznaczone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychoterapeuty.